Lidhje

Kosova uron Donald Trump

  • Leonat Shehu

Në Kosovë, institucionet, partitë politike dhe qytetarët uruan Donald Trump për marrjen e detyrës së re si President i Shteteve të Bashkuara. Ata shpresojnë në vazhdimin e mbështetjes amerikane edhe në proceset e ardhshme politike që e presin Kosovën.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG