Lidhje

Kosova uron Donald Trump


Në Kosovë, institucionet, partitë politike dhe qytetarët uruan Donald Trump për marrjen e detyrës së re si President i Shteteve të Bashkuara. Ata shpresojnë në vazhdimin e mbështetjes amerikane edhe në proceset e ardhshme politike që e presin Kosovën.

Kosova uron Donald Trump
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG