Lidhje

Kosovë, gjen çantën me mijëra dollarë dhe e kthen


Kosovë, gjen çantën me mijëra dollarë dhe e kthen
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Një i ri nga Kosova i cili jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vendosi të kthehej në vendlindje për pushimet e verës por atij i ndodhi diçka e papritur. Në aeroportin e Prishtinës ai harroi një çantë me mijëra dollarë dhe të gjitha dokumentet.

XS
SM
MD
LG