Lidhje

Dita e Fëmijëve në Kosovë


Dita e Fëmijëve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Në Kosovë sot janë mbajtur shumë veprimtari me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve. Veprimtarët humanitarë tërheqin vërejtjen se vendi përballet me shkallë të ultë të përkujdesjes për të drejtat e fëmijëve dhe shkallë të lartë të rreziqeve që u kanosen këtyre të drejtave.

Dita e Fëmijëve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

XS
SM
MD
LG