Lidhje

Festime në Kosovë për Ditën e Pavarësisë së SHBA


Dita e Pavarësisë së SHBA në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Kosova po e shënon me veprimtari të ndryshme ditën e pavarësisë së Amerikës. Në urimet me rastin e këtij përvjetori, është theksuar se mbështetja e Shteteve të Bashkuara në çdo hap të ecjes së Kosovës drejt lirisë, pavarësisë dhe zhvillimit ka qenë vendimtare dhe e pazëvendësueshme.

Dita e Pavarësisë së SHBA në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG