Lidhje

Media Arkivi

Kosovë: Opozita proteston në Gjilan


Në Kosovë, partitë e opozitës mbajtën sot në qytetin e Gjilanit një protestë të qetë, në kundërshtim të marrëveshjeve me Serbinë dhe asaj për shënimin e kufirit me Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG