Lidhje

Lufta kundër krimit e terrorizmit në Ballkan


Kosovë, Lufta kundër krimit e terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Në Kosovë, prokurorët e përgjithshëm të vendeve të rajonit, përveç Serbisë janë mbledhur për të diskutuar sfidat e përballjes me luftën kundër krimit të organizuar dhe terrorizimit. Në një konferencë në Prishtinë u tha se lufta kundër këtyre dukurive kërkon jo vetëm një strategji të qartë të ndjekjes së personave të përfshirë, por edhe një qasje gjithëpërfshirëse që nënkupton edhe identifikimin e shkaqeve që çojnë në radikalizëm.

Kosovë, Lufta kundër krimit e terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG