Lidhje

Kosovë, vazhdojnë mospajtimet pas bllokimit të parlamentit


Kosove, bllokimi i parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Në Kosovë, po vazhdojnë mospajtimet ndërmjet partive në pushtet dhe atyre në opozitë për zgjidhjen e situatës pas bllokimit të parlamentit nga deputetët e opozitës, në shenjë kundërshtimi ndaj marrëveshjeve me Serbinë. Partitë opozitare kërkojnë tërheqjen e marrëveshjeve.

Kosove, bllokimi i parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

XS
SM
MD
LG