Lidhje

Kontributi i pritshëm i Sfidës së Mijëvjeçarit për Kosovën


Kontributi i pritshëm i Sfidës së Mijëvjeçarit për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Në Kosovë, autoritetet presin që nëpërmjet fondeve të Korporatës Sfida e Mijëvjeçarit të zhvillojnë ekonominë, të hapin vende të reja pune dhe të ulin varfërinë.

XS
SM
MD
LG