Lidhje

Të drejtat e njeriut në Kosovë


Të drejtat e njeriut në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Veprimtarë për të drejtat e njeriut në Kosovë shpresojnë që viti që sapo ka filluar të jetë periudhë e shtimit të përpjekjeve për mbrojtjen dhe respektimin e këtyre te drejtave.

XS
SM
MD
LG