Lidhje

Media Arkivi

Ministri i jashtëm austriak viziton Kosovën


Shefi i diplomacisë së Kosovës, Hashim Thaçi i tha ministrit të jashtëm austriak se Kosova është shembull i tolerancës fetare e etnike dhe e pa kompromis kundër ekstremizmit

XS
SM
MD
LG