Lidhje

Lufta kundër korrupsionit në Kosovë


Angazhimi politik kundër korrupsionit në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Përfaqësues ndërkombëtarë në Kosovë u bënë thirrje autoriteteve për më shumë angazhim politik në luftën kundër korrupsionit të nivelit të lartë. Gjatë fillimit të një projekti për të përkrahur Policinë e Kosovës për këtë çështje, u tha se korrupsioni është një nga rreziqet më të mëdha për zhvillimin demokratik të një shoqërie dhe pengon zhvillimin ekonomik të saj.

Angazhimi politik kundër korrupsionit në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

XS
SM
MD
LG