Lidhje

Sfidat e Kosovës në 7 vjetorin e pavarësisë


Sfidat e Kosovës në 7 vjetorin e pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Të martën Kosova shënon shtatë vjet të shtetësisë së saj, mes sfidave te brendshme e te jashtme. Për analistin e Institutit Demokratik të Kosovës, Driton Selmanaj, Kosova po përballet me disa probleme sic jane ngjarjet e fundit me protesta të dhunshme dhe ikja e qytetarëve nga vendi.

Sfidat e Kosovës në 7 vjetorin e pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG