Lidhje

Politikanët serbë, fushatë në Kosovë


Politikanët serbë, fushatë në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, akuzoi të martën Beogradin dhe Prishtinën, që siç tha ai, i pamundësuan të marrë pjesë në një tubim me simpatizantët e tij në veriun e Kosovës. Vojisllav Sheshel, është politikani vetëm serb që autoritetet në Prishtinë i kanë ndaluar hyrjen në Kosovë ku partitë politike nga Serbia po mbajnë tubime në kuadër të fushatës për zgjedhjet parlamentarë të Serbisë, që mbahen më 24 prill.

Politikanët serbë, fushatë në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG