Lidhje

Kosovë, debat për të ardhmen e bisedimeve me Serbinë


Kosovë, debat për të ardhmen e bisedimeve me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Në Kosovë, përfaqësues të institucioneve dhe partive politike diskutuan për mënyrën e qasjes dhe skenarët e mundshëm të marëveshjes përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë. Diskutimet janë pjesë e një përpjekjeje për të arritur një pajtim të gjerë në Kosovë për të ardhmen e bisedimeve me Serbinë, një cështje që ka nxitur mospajtime të thella për mënyrën së si janë zhvilluar ato.

Kosovë, debat për të ardhmen e bisedimeve me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG