Lidhje

Media Arkivi

Lu: Situata e krimit në Shqipëri, serioze


Në Shqipëri, ambasadori amerikan Donald Lu tha sot se vendi ka nivelin më të ulët të ndjekjeve penale për krime të rënda në Europë dhe problemi ështe pandëshkueshmeria.

XS
SM
MD
LG