Lidhje

Krishtlindjet në Malin e Zi


Krishtlindjet në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Krishtlindjet në Mal të Zi po kremtohen në të gjitha kishat dhe famullitë që nga Plava, Malësia, Tivari e deri në Ulqin. Klerikët e kishës katolike shqiptare në Mal të Zi kanë përgëzuar besimtarët për harmoninë dhe respektin e shfaqur ndërmjet besimeve fetare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG