Lidhje

Kurban Bajrami në Kosovë


Festohet Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetar të vendit krahas përgëzimeve bënë thirrje që të mbretërojë respekti dhe mirëkuptimi dhe të lihet anash mospajtimet dhe armiqësitë.

Festohet Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG