Lidhje

Festohet Kurban Bajrami në Kosovë


Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u festua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetarë e politikë të vendit bënë thirrje për më shumë punë dhe për një të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët.

Kremtohet Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

XS
SM
MD
LG