Lidhje

Festohet Kurban Bajrami në Kosovë

  • Leonat Shehu

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u festua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetarë e politikë të vendit bënë thirrje për më shumë punë dhe për një të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët.

XS
SM
MD
LG