Lidhje

Kurban Bajrami në Maqedoni


Kurban Bajrami në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Kurban Bajrami po kremtohet edhe në Maqedoni. Drejtuesit e komunitetit dhe drejtuesit shtetërorë e politikë kanë uruar për një festë të dinjitetshme, për solidarizim, mirëqenie dhe bashkëjetesë.

Kurban Bajrami në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

XS
SM
MD
LG