Lidhje

Isa Mustafa rizgjidhet në krye të LDK


LDK rizgjedh Isa Mustafën
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Lidhja Demokratike e Kosovës, zgjodhi sot sërish në krye të saj zotin Isa Mustafa, aktualisht kryeministër i vendit. Rizgjedhja me aklamacion e tij nxiti kundështimin e pretendentëve për postin e kryetarit të kësaj partie që është më e vjetra në vend. Kryetari i rizgjedhur tha se Kuvendi u zhvillua në pajtim me vlerat e partisë dhe statutin e rregulloret e saj.

LDK rizgjedh Isa Mustafën
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG