Lidhje

Kosovë, lufta kundër trafikimit të qënieve njerëzore


Kosovë, lufta kundër trafikimit të qënieve njerëzore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Zyrtarët në Kosovë thanë se e mirëpresin raportin e Departamentit të Shtetit dhe ndajnë shqetësime të njëjta për çështjet e ngritura në raport.

XS
SM
MD
LG