Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me nënkryetarin e LDK-së Lutfi Haziri


Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri ndodhet këto ditë në Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në një konferencë mbi mënyrat për të nxitur ripajtimin dhe për të ushqyer paqen.

XS
SM
MD
LG