Lidhje

Maqedoni, qeveria ribalancon buxhetin


Maqedoni, qeveria ribalancon buxhetin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Qeveria e Maqedonisë ka bërë ribalancimin e buxhetit, duke shkurtuar fonde për vete dhe duke i alokuar ato për nevoja themelore të qytetarëve.

XS
SM
MD
LG