Lidhje

Mal i Zi, gati aktakuza për grupin terrorist


Mal i Zi, gati aktakuza për grupin terrorist
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Prokurori i posaçëm shtetëror në Mal të Zi ka përgatitur aktakuzën ndaj grupit të akuzuar për terrorizëm dhe komplot për grusht shtet në ditën e zgjedhjeve parlamentare të vitit të kaluar.

XS
SM
MD
LG