Lidhje

Protestat qytetare në Malin e Zi


Protestat qytetare në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Në Podgoricë u mbajtën protestat me moton “ Rezisto” të organizuara nga lëvizja qytetare dhe shoqëria civile në Mal të Zi. Ishte e shtata herë që organizohen protesta të tilla në kryeqytetin e Malit të Zi.

XS
SM
MD
LG