Lidhje

Malaj: Zgjedhja e listave të kandidatëve të jetë transparente


Deputeti socialist, ish ministri i Ekonomisë dhe Financave Arben Malaj, thotë se lista e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 23 qershorit duhet të jetë transparente. Gjatë një interviste për programin Ditari, ai foli mes të tjerash edhe për sfidat me të cilat përballet ekonomia shqiptare.
XS
SM
MD
LG