Lidhje

Maqedoni: Tërheqja e zyrtarëve të BDI-së


Bashkimi Demokratik për Integrim në Maqedoni ka vendosur të tërheqë ministrat dhe zëvendës-ministrat e saj nga qeveria për shkak të një skandali të publikuar rishtaz në rrjetet sociale në internet.

XS
SM
MD
LG