Lidhje

Maqedoni: Tërheqja e zyrtarëve të BDI-së


Maqedoni: Tërheqja e zyrtarëve të BDI-së
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Bashkimi Demokratik për Integrim në Maqedoni ka vendosur të tërheqë ministrat dhe zëvendës-ministrat e saj nga qeveria për shkak të një skandali të publikuar rishtaz në rrjetet sociale në internet.

XS
SM
MD
LG