Lidhje

Kriza në Maqedoni dhe marrëdhëniet ndëretnike


Kriza ne Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Gjendja në Maqedoni vazhdon të jetë e tendosur. Partitë kryesore nuk duket se janë afër zgjidhjes së krizës politike. Ndërkohë, analistët nuk e përjashtojnë mundësinë që kriza të pasqyrohet edhe në marrëdhëniet ndëretnike.

Kriza ne Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

XS
SM
MD
LG