Lidhje

Maqedoni: Qetësohet gjendja pas incidenteve të ditëve të fundit

  • Isak Ramadani

Në Maqedoni është qetësuar gjendja pas një vale incidentesh që ndodhën ditët e fundit në Shkup dhe Tetovë. Policia thotë se po punon për ndriçimin e incidenteve. Disa persona janë ndaluar, ndërkohë që janë ngritur dhe aktpadi kundër disa të tjerëve për veprën “akte të dhunës”.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG