Lidhje

Procesi zgjedhor në kryeqytetin e Maqedonisë


Procesi zgjedhor në kryeqytetin e Maqedonisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Sot në Maqedoni po mbahen zgjedhjet vendore. Gara në 80 komuna dhe në qytetin e Shkupit si njësi e veçantë administrative duket të jetë e vështirë, ndërsa mendohet se pak kandidatë mund të fitojnë qysh në raundin e parë.

XS
SM
MD
LG