Lidhje

Maqedonia e Veriut fillon fushatën zgjedhore


Maqedonia e Veriut fillon fushatën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Duke nisur nga sot në Maqedoninë e Veriut fillon fushata parazgjedhore. Autoritetet dhe pjesëmarrësit në proces do të zbatojnë një sërë masash dhe protokollesh për t’u mbrojtur nga koronavirusi, që është bërë mjaft shqetësuese duke shkaktuar deri tani vdekjen e marrë mbi 250 personave.

XS
SM
MD
LG