Lidhje

Media Arkivi

Maqedonia: Vazhdon zvarritja e reformave


Në Maqedoni po zvarriten reformat që burojnë nga marrëveshja e 2 qershorit, dhe kjo, sipas analistëve, mund të rrezikojë datën e zgjedhjeve të caktuar për më 24 prill.

XS
SM
MD
LG