Lidhje

Fotot Marubi në rrugët e Shkodrës


Fotot Marubi në rrugët e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Fototeka Kombetare Marubi ne Shkoder ka vendosur ne rruget e qytetit 60 foto, te cilat sjellin deshmi historike dhe kulturore te Shkodres gjate 150 viteve te fundit.

XS
SM
MD
LG