Lidhje

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta viziton Kosovën


Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta viziton Kosovën
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ai i Shqipërisë Ilir Meta i bënë thirrje të mërkurën Bashkimit Evropian që ta bëjë më të qartë procesin e integrimit të Kosovës, ndërsa e vlerësuan si të padrejtë kushtëzimin e liberalizimit të vizave me çështjen e shënimit të kufirit me Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG