Lidhje

Presidenti Meta, kritika për KED dhe KLGJ


Presidenti Meta, kritika për KED dhe KLGJ
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Në Shqipëri, Presidenti Ilir Meta lëshoi kritika të forta ndaj Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe ndaj Këshillit të Lartë Gjyqësor, për vonesat në plotësimin e vendeve vakante në Gjykatën Kushtetuese dhe Gjykatën e Lartë.

XS
SM
MD
LG