Lidhje

Vizita në Kosovë e Ministres së Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli


Vizita në Kosovë e Ministres së Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Autoritetet në Kosovë thanë të shtunën se Forcat e Sigurisë janë të gatshme të shndërrohen në Forca të Armatosura dhe se për këtë proces e kanë mbështetjen edhe të vendeve të NATO-s. Këto komente u bënë gjatë vizitës së ministres së Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli.

XS
SM
MD
LG