Lidhje

Miroslav Lajçak nesër në Kosovë


Miroslav Lajçak nesër në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha sot se vendi dhe rajoni i Ballkanit Perëndimor po hyjnë në një javë të rëndësishme, kur sipas tij, pritet të hapen procese konkrete nga Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG