Lidhje

Muhamed Ali: Një legjendë dhe ikonë kulturore

Legjenda e boksit Muhamet Ali, tre herë kampion i boksit për peshat e rënda, ndërroi jetë të premten pas një lufte thuajse 30 vjeçare me sëmundjen e parkinsonit


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG