Lidhje

Sulm me armë në një qendër tregtare në Mynih

Policia gjermane konfirmoi se të premten në mbrëmje është qëlluar me armë zjarri në një qendër të madhe tregtare në Mynih dhe se kanë mbetur të vrarë dhe të plagosur.

XS
SM
MD
LG