Lidhje

Sulm me armë në një qendër tregtare në Mynih

Policia gjermane konfirmoi se të premten në mbrëmje është qëlluar me armë zjarri në një qendër të madhe tregtare në Mynih dhe se kanë mbetur të vrarë dhe të plagosur.
Shih më tepër

Police secure a street near the scene of a shooting in Munich, Germany July 22, 2016.
1

Police secure a street near the scene of a shooting in Munich, Germany July 22, 2016.

Armed police move past onlooking media responding to a shooting at Olympia Einkaufszentrum shopping center, July 22, 2016.
2

Armed police move past onlooking media responding to a shooting at Olympia Einkaufszentrum shopping center, July 22, 2016.

Police in Munich, Germany respond to a shooting at Olympia Einkaufszentrum shopping center, July 22, 2016.
3

Police in Munich, Germany respond to a shooting at Olympia Einkaufszentrum shopping center, July 22, 2016.

In this frame grab taken from video, people run from the Olympia Einkaufszentrum shopping center in Munich, Germany, after a shooting, July 22, 2016.
4

In this frame grab taken from video, people run from the Olympia Einkaufszentrum shopping center in Munich, Germany, after a shooting, July 22, 2016.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG