Lidhje

Thaçi dhe Daçiç në Munih


Kryeministrat e Kosovës dhe Serbisë, Hashim Thaçi e Ivica Daçiç, thanë sot se procesi i bisedimeve për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet të dyja vendeve, u ka sjellë përfitimeve të dyja palëve dhe u angazhuan për vazhdimin e këtij procesi.

XS
SM
MD
LG