Lidhje

Freshmen Four hedhin në treg albumin e ri


Love_Songs_Four_Freshmen
Kuarteti Four Freshmen është rikthyer me interpretime të reja. Ky grup vokal që u themelua 65 vjet më parë në një universitet të vogël në Indiana, ka qënë gjatë gjithë këtyre dekadave i pranishëm me regjistrime dhe koncerte. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Dag Levin, na njeh me regjistrimin e tyre të fundit.


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:21 0:00
Direct link
XS
SM
MD
LG