Lidhje

Media Arkivi

100 ditët e para të qeverisë Mustafa


Në një studim të publikuar në Prishtinë thuhet se qeveria e Kosovës në njëqind ditët e para të saj është përballur me sfida dhe ngecje të shumta politike dhe ekonomike.

XS
SM
MD
LG