Lidhje

100 ditët e para të qeverisë Mustafa


100 ditët e para të qeverisë Mustafa
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Në një studim të publikuar në Prishtinë thuhet se qeveria e Kosovës në njëqind ditët e para të saj është përballur me sfida dhe ngecje të shumta politike dhe ekonomike.

XS
SM
MD
LG