Lidhje

Media Arkivi

Mustafa: zgjedhja e presidentit shmangu zgjedhjet


Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa tha të martën se zgjedhja e presidentit të Kosovës, të premten e kaluar, shmangu zgjedhjet dhe anarkinë në Kosovë.

XS
SM
MD
LG