Lidhje

Nderohen viktimat e komunizmit


Fondacioni "Nik Zef Beqi” me qendër në New York dhe Komisioni për Drejtësi dhe Paqe në Shkodër përkujtuan sot 16 Martirët e Demokracisë të fshatit Mali Kolaj në Velipojë. Në nderim të tyre, në fshat është ngritur një përkujtimore me kontributin e shqiptarëve të Amerikës.

Përkujtohen viktimat e komunizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG