Lidhje

Në Shkup organizohen manifestime për nder të sulmeve të 11 shtatorit

  • Isak Ramadani

Në Shkup organizohen manifestime për nder të sulmeve të 11 shtatorit

Njëmbëdhjetë shtatori po përkujtohet edhe në Shkup; Ambasada amerikane atje ka organizuar manifestime të ndryshme. Ndërkohë, presidenti maqedonas në një letër dërguar presidentit Barrack Obama shkruan se sulmet e 11 shtatorit tronditën zemrat dhe mendjet e të gjithë demokratëve liridashës në botë.

XS
SM
MD
LG