Lidhje

Media Arkivi

Ngërçi politik, ende pa marrëveshje


Në Shqipëri edhe përpjekja e sotme e eurodeputetit Eduard Kukan për arritjen e një marrëveshjeje mes shumicës dhe opozitës, që do t’i jepte fund bojkotit të kësaj të fundit, nuk ka sjellë një rezultat përfundimtar.

XS
SM
MD
LG