Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me Presidentin e Shqipërisë, Z. Bujar Nishani


Gjatë vizitës në Washington Presidenti Nishani ka patur takime me drejtues të Kongresit amerikan dhe me zyrtarë të lartë të departamentit të shtetit. Presidenti Nishani u takua sot edhe me drejtorin e Zërit të Amerikës, David Ensor.

XS
SM
MD
LG