Lidhje

Nju Jorku, qyteti që nuk fle kurrë, gjatë pandemisë


Nju Jorku, qyteti që nuk fle kurrë, gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Në Nju Jork banorëve u është kërkuar të rrinë në shtëpi të izoluar dhe rrugët e qytetit janë të zbrazëta. Në materialin në vazhdim njihemi me pamjet spektakolare dhe rrëfimin e nëndrejtores dhe kuratores së parë të Muzeut të Qytetit të Nju Jorkut.

XS
SM
MD
LG