Lidhje

Goditet grupi kriminal "Bajri"


Goditet grupi kriminal "Bajri"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Në Shqipëri, policia dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda njoftuan sot goditjen e një prej grupeve më të rrezikshme kriminale, i njohur si “Bajri”, i cili vepronte kryesisht në veri të vendit dhe kishte shtrirë aktivitetin edhe në vende europiane.

XS
SM
MD
LG